درددلی با خوانندگان تقریرات

تا چند روز دیگر شماره دوم ماهنامه تقریرات توزیع می‌شود و فروش اینترنتی شماره اول را هم در سایت مجله شروع کرده‌ایم. وضعیت توزیع نسخه کاغذی در شماره اول، برای ما و بسیاری از خوانندگان مجله رضایت‌بخش نبود و تجربه تلخی برای‌مان به جا گذاشت. گویا اگر به باندهای چپ و راست متصل نباشی، یا از طرف فلان و بهمان حمایت نشوی، حتی اگر خواهان و خواننده داشته باشی و به ویژه اگر بخواهی در حوزه دین قلم بزنی و کار کنی، باید زمین‌گیر شوی!

در کشوری که میلیاردها تومان بودجه دولتی و غیردولتی در سال‌های متمادی صرف موارد موهومی تحت عنوان «امور فرهنگی» و «کار فرهنگی» شده و می‌شود، کار مستقل فرهنگی نیاز به اعصاب پولادین و صبر بنیادین! دارد. به هر حال لطف خدا شامل حال‌مان شد و توانستیم شماره دوم را با پرونده‌هایی درباره «علمای بلاد» و «اشتراکات فکری شهیدان مطهری و صدر» تهیه و روانه چاپ‌خانه کنیم. دلگرمی ما لطف خوانندگانی است که طی سال‌های گذشته به ما اعتماد و لطف داشته‌اند و از خدا می‌خواهیم که ما را لایق این لطف و اعتماد قرار دهد و یاری‌مان کند که آزادمنشی را قربانی فلان باند و بهمان قدرت کذایی نکنیم.

می‌توانید با خرید نسخه اینترنتی شماره اول مجله از اینجا ما را در ادامه این مسیر دشوار یاری دهید. درباره توزیع شماره دوم نیز به زودی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

درباره علی اشرف فتحی

21 تیر 1360 در زنجان زاده شدم. 17 شهریور سال بعد پدرم در کردستان شهید شد. 18 ساله بودم که پس از پایان مقطع پیش دانشگاهی به حوزه علمیه قم آمدم و اکنون در مقطع درس خارج مشغول به تحصیلم. تا خدا چه خواهد ...
این نوشته در خودمانی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به درددلی با خوانندگان تقریرات

  1. h می‌گوید:

    من فکر می کردم به جایی وصل هستید و گرونتر بودن مجله تان نسبت به بقیه مجلات با صفحات بیشتر و کیفیت بهتر قابل درک نبود

    [پاسخ]

  2. بازتاب: گزارشی به خوانندگان تقریرات | تورجان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *